פסיכותרפיה

פסיכותרפיהפסיכותרפיה הינה טיפול חדשני אשר יכול להביא איתו תוצאות מרשימות במיוחד, הבסיס של טיפול פסיכותרפיה זה הדיבור והדו שיח הנרקם בין המטופל למטפל. הדעה הרווחת היא ככל שיהיו יחסי אמון והבנה הדדית בין המטפל והמטופל כך בעצם המטופל ירגיש בנוח לשתף את המטפל בכל אשר על ליבו ובכך בעצם יביא את הטיפול למקומות מרשימים במיוחד. טיפול פסיכולוגי בהוד השרון יכול להימשך זמן רב אם המטפל לא ידע כיצד לפנות ולדבר עם המטופל, אני ד"ר גיא דרורי מביא איתי לתחום שנים רבות של עשייה ולמידה. כאשר תחת אמתחתי ניתן למצוא כמות גדולה במיוחד של מטופלים בוגרים בכל הגילאים.

פסיכותרפיסט מומלץ? איך יודעים במי לבחור?

אחת מהדילמות המרכזיות לאחר שקיבלתם תשובה על השאלה מה זה פסיכותרפיה? היא איך בוחרים בצורה נכונה פסיכותרפיסט או כל איש מקצוע אחר מתחום הפסיכולוגיה. פסיכולוג בהוד השרון או פסיכותרפיסט צריך להיות בן אדם שתרגישו איתו בנוח, כזה שתרצו להגיע ליום שבו הנכם יושבים האחד מול השני ופורקים את אשר על ליבכם. גם אם מדובר על טיפול זוגי בחיפה צריך לדעת לעשות את הבחירה הנכונה.

אני מאמין כי הצלחתי להביא לכל אחד מהמטופלים שלי את רמת האמון הגבוהה ביותר, ואת הידיעה המלאה כי ככל שהוא ישתף אותי יותר כך הטיפול יצליח ויביא לתוצאות מרשימות במיוחד. פסיכולוגים בהוד השרון אומנם זמינים בכמויות גדולות במיוחד, אך זוהי יכולה להיות גם נקודת תורפה כאשר הסיכוי שתבחרו בפסיכולוג שאיננו מתאים לכם הופך להיות מוחשי יותר ויותר.

אצלי תוכלו לקבל את כל סוגי הטיפול, כאשר בין היתר אני מספק גם טיפולי אחד על אחד וגם טיפול זוגי בהוד השרון. אני זמין לכל מטופליי סביב השעון, כאשר הם יכולים ליצור איתי קשר גם אונליין דרך המחשב או הטלפון הנייד.