טיפול קצר מועד

טיפול קצר מועדמרבית האנשים אשר מחפשים אחר טיפול פסיכולוגי בהוד השרון או בכל אזור אחר בארץ, יעדיפו לקבל טיפול קצר מועד עקב התדמית השלילית של טיפול פסיכולוגי בקרב האוכלוסייה והרצון הטבעי לחזור לשגרה במהירות. אני ד"ר גיא דרורי אשמח לתת לכם את הטיפול הפסיכולוגי ההולם, כזה אשר יפתור את הבעיה ממנה הנכם סובלים אך במקביל יהיה טיפול אפקטיבי ויסודי כזה שלא ישאיר לכם מקום לספק לגבי הצלחתו.

טיפול זוגי בהוד השרון הינו אחת מהשיטות לצורך קבלת טיפול קצר מועד, הדעה הרווחת היא שבמידה והמטופל אינו יפתח בצורה נאותה יהיה קשה מאוד להתקדם בטיפול. ולכן אני מציע למטופליי לצרף לשיחה לפגישה בודדת או למספר פגישות את אחד ממכריו ובכך לזכות באמונו של המטופל ולהביא לטיפול קצר ואפקטיבי.

פסיכולוג בהוד השרון – איך בוחרים את הפסיכולוג המתאים לכם?

בתור פסיכולוג מיומן ומנוסה, אני יודע כמה קשה למצוא פסיכולוג איכותי ואמין שיהיה גם איש סוד ושותף לתהליך. אני משתדל לתת לכל אחד ממטופליי את הבסיס הטוב ביותר להצלחה, ואני רק אדרוש שישמעו להוראותיי על מנת שנוכל להגיע ביחד לתוצאות במהירות.

אז על מנת לקבל טיפול קצר מועד ולבחור פסיכולוגים בהוד השרון בצורה נכונה חשוב להקפיד על מספר דגשים: ראשית כל לבדוק מהו ניסיונו ואמינותו של הפסיכולוג אותו אתם בוחרים, רק אנשי מקצוע המביאים איתם ניסיון וידע רב בתחום הפסיכולוגיה יהיו אופציות טובות עבורכם.

בנוסף חשוב מאוד לבחור פסיכולוג אשר השיחה שלכם איתו קולחת, ולא מן הנמנע כי תדרשו פגישות ניסיון בכדי ללמוד את מידת הכימיה והתקשורת בניכם. זוהי אופציה שאני נותן למטופליי, בכדי שנוכל ללמוד האחד את השני וכל אחד יתרשם זה מזה.