טיפול זוגי

טיפול זוגישמי ד"ר גיא דרורי וצברתי ניסיון רב של טיפולים וייעוצים לבני זוג במצבי חיים שונים, במשברים ובפרידות. טיפול זוגי בהוד השרון מפגיש את שני בני הזוג בחדר הטיפולים ביחד עם פסיכולוג על מנת להתמודד עם מגוון רחב של נושאים ובעיות: בניית זוגיות , הריון ,לידה והרחבת המשפחה כמו גם משברים ופרידות. מעל 15 שנה אני מעניק טיפול זוגי בצפון והמטפלים שלי יכולים להעיד הצלחות רבות.

קודם כל לבנות זוגיות

אני מאמין בראש ובראשונה בצורך לשמר, לחזק ולבנות זוגיות, יחד עם זאת, לזוגות המרגישים חוסר התאמה ו/או חוסר יכולת להמשיך ביחד אנו מוכנים לעזור ולהיפרד באווירה טובה ובהסכמה. טיפול זוגי, בעת פרידה ולאחריה, יכול להיות האמצעי להתגבר ולהתחזק בעקבות משבר גירושין, והמאפשר טיפוח קשר אישי ואיכותי של כל הורה בנפרד עם הילדים.
אם בכל זאת החלטתם על גירושין, סביר להניח שפחדים רבים וחששות יתעוררו ואף יציפו. אבל, הפחד הוא לא אויב. הפחד מכוון אותנו להחלטות ולמעשים – כמו למשל לפגוש ולהכיר בני זוג בעזרת אתר היכרויות באינטרנט, כמו גם פנייה לטיפול פסיכולוגי לסיוע התמודדות וצמיחה".

שיטות טיפול זוגי

אין ספק ששיטת טיפול זוגי הכי טובה היא השיטה המותאמת אישי לזוג או במילים אחרות לא לחפש לשיטה פתרון אצל במטופלים כי לא תמיד ההצלחה תגיע. ישנם הרבה מצבים בהם אני נדרש לתת מענה לאנשים שסובלים מבעיות רבות בחייהם האישיים, אך לא פעם נתקלתי במצב בו אנשים אשר סובלים מבעיות מיניות או בעיות מחיי המין שלהם באים אליי, ואני פסיכולוג.
אני לא מתמחה בתחום של חיי המין ולא יכול לתת כדורים שיפתרו בעיות כאלה ואחרות אך אני יכול לדבר ויכול לעזור ויכול לגרום לנפש של הבן אדם שסובל לעבוד טוב יותר ולגרום לו להרגיש טוב יותר כי הוכח מדעית שבעיות רבות יכולות להיפטר מטיפול פסיכולוגי פשוט יחסית או משיחות עם בני הזוג.

אנשים מגיעים אליי ומספרים שהם חייבים טיפול בחרדה, ואני שואל אותם למה ? למה אתם חרדים כל כך ומה גרם לכם להיות חרדים כל כך. הם מספרים לי שהם פשוט לא יכולים לתפקד במערכת הזוגית עם בת הזוג עקב כך שיש להם בעיות רבות אישיות והם היו אצל סקסולוגים מומחים שפשוט לא מצאו להם פתרון.