טיפול בדיכאון

טיפול בדיכאוןבחיים המודרניים הסיכוי לסבול מדיכאון הופך להיות ממשי מרגע לרגע, בעיקר אצל מבוגרים אשר מרביתם שקועים עד צוואר במשימות יומיומיות אשר רק מתרבות מיום ליום. אני ד"ר גיא דרורי, פסיכולוג אשר מתמחה במתן טיפול בדיכאון למבוגרים בכל שכבות הגיל. אומנם לתושבי אזור השרון לא חסרים אנשי מקצוע מתחום הפסיכולוגיה, אך פסיכולוגים הוד השרון או בכל עיר אחרת אשר מתמחים בטיפול נגד דיכאון ובזמינות גבוהה גם מחוץ לשעות העבודה אין מספיק. המטופלים שלי נהנים מהאפשרות לתקשר איתי אונליין דרך תוכנת מסרים במחשב, ובכך לקבל טיפול וסיוע בכל רגע נתון ובכל מצב של מצוקה. טיפול בדיכאון אשר ניתן מסביב לשעון יהיה הרבה יותר אפקטיבי, מהיום לכל תושבי השרון אשר מחפשים טיפול פסיכולוגי הוד השרון יש את האפשרות לקבל את הטיפול ההולם ממש מעבר לפינה!

פסיכולוג הוד השרון – איך תדעו שבחרתם את הפסיכולוג הנכון?

פסיכולוג הוא הרבה יותר מאיש מקצוע, בתור פסיכולוג כבר עשרות שנים אני יודע כי פסיכולוג לפני הכול הוא חבר ושותף לדרך! כזה אשר המטופלים מרגישים בנוח לשתף אותו בכל מאורע או דילמה המציפה אותם בחייהם, וזוהי אחת מהשיטות החשובות ביותר להגיע להצלחה בטיפול בתוך זמן קצר.
היום אפשר לקבל טיפול פסיכולוגי מרחוק באמצעות המחשב, הטאבלט או הסמארטפון. זה קל ונוח כי לא צריך לנוסע כדי להגיע לקילנקה של הפסיכולוג.
אני מספק לכל מטופליי טיפול צמוד ומקיף, כזה הנבנה במיוחד עבורם ועבור הבעיות שמהם הם סובלים. אסור לקחת אף מטופל כמובן מאליו, לכל מטופל יש את ההיסטוריה שלו ואת הסיבות שבגינם הוא זקוק לקבל טיפול בדיכאון בשלב זה של חייו.

אז לא משנה אם אתם מחפשים טיפול זוגי הוד השרון לטיפול בדיכאון או טיפול יחיד, אצלי תוכלו למצוא את כל הדרכים האפשרויות שבעזרתן יהיה אפשר להוציא מחייכם את הדיכאון ולהחזיר את האור והשמחה לפניכם.