ביטחון עצמי

ביטחון עצמיכמה פעמים חשבתם לעצמכם איך לשפר ביטחון עצמי? ואם אי פעם אצליח באמת להבין את החשיבות שלי בעולם הזה? מבוגרים רבים סובלים מתופעות של דימוי עצמי נמוך, כאשר אחת מהסיבות המרכזיות לכך היא חוסר ביטחון עצמי בתור ילד אשר גרמה לכך שגם בתור בן אדם מבוגר החוסר ביטחון ממשיך להיות חלק מרכזי מחייכם. אך אל תגידו נואש! יש לכם את האפשרות להחזיר את הביטחון העצמי שלכם, ולהפוך את החיים שלכם להרבה יותר טובים. בתור פסיכולוג קליני כבר שנים רבות, אני רוצה להציג בפניכם את השקפת העולם שלי בכל הקשור לשיפור של ביטחון עצמי.
ביטחון עצמי חשוב בחיים הרגילים שלנו. לדוגמה אם יש צורך ללכת לבנק ולבקש הלוואות לעסקים, יסתכלו אל המבקש בצורה אחרת אם הוא מסוגל להציג את העצמו בצורה טובה.

איך להכיר את הבעיה שלכם לפני שפונים לפסיכולוג

לפני שאתם פונים אל פסיכולוגים הוד השרון, עליכם קודם כל להכיר בבעיה. אני מתעסק בתחום כבר שנים רבות ואחת מהבעיות המרכזיות של המטופלים שלי זה שהם אינם מוכנים להכיר בבעיה. פסיכולוג הוד השרון יכול לעזור לכם להכיר בבעיה, כאשר הוא יצליב אתכם עם מספר דילמות שתקפו אתכם במהלך חייכם ובכך בעצם תבינו את חומרת הבעיה ואת הדימוי העצמי הנמוך שממנו הינכם סובלים.

איך לשפר את הביטחון העצמי אצל מבוגרים? אז אחרי שהכרנו בבעיה. עליכם להחליט כי ברצונכם לקבל טיפול לצורך טיפול בבעיה. רק טיפול פסיכולוגי הוד השרון יביא אתכם לפתרון הולם לבעיה, לחיות את כל חייכם עם דימוי עצמי שלילי זה בהחלט עניין קשה במיוחד שאסור לכם להכיל אותו או להסכים לו. לכל אחד מגיע להרגיש את החשיבות ואת היותו משמעותי לפחות בפני הסביבה הקרובה אליו.

אני מזמין אתכם להגיע אל אחת מהקליניקות שלי הנמצאות באזור הצפון, וביחד באמצעות טיפול זוגי הוד השרון או טיפול אישי נצליח להחזיר את הביטחון העצמי לחייכם ואת הדימוי העצמי הגבוה שאמור להיות חלק בלתי נפרד מחייכם.